Wybrany wątek opinii

Wojna była już przegrana 6 września 1939,kiedy to ważni politycy, prymas kk, i inni dali dyla z Warszawy. WSTYD!
(2020.09.27)
dali dyla i przezyli, tych co sie dali zlapac odkopano z sowiecką kulą w glowie, hmmm wstyd
(2020.09.27)
Dobrze, że opuścili Polskę, bo inaczej pewnie komuniści zmusiliby rząd torturami do podpisania kapitulacji i aktu inkorporacji Polski do ZSRR. Przez to być może Polska nigdy by się nie odrodziła, a tak Polska nigdy nie podpisała aktu kapitulacji.
(2020.09.27)
"dali dyla i przezyli, tych co sie dali zlapac odkopano z sowiecką kulą w glowie"- Wielu tchórzy-cwaniaków przeżywa, o to im chodzi. Te władze były doskonałym tego przykładem. Od 6 gdy zwiali, do 17 września kiedy ruscy zaatakowali minęło 11 dni. Nędzne tchórzostwo władz państwowych i kościelnych w 1939 roku, przyczyniło się do drastycznego upadku morale wśród wojsk bohatersko walczących. Powtarzam - WSTYD i HAŃBA
(2020.09.28)
Bzdura.
(2020.09.28)
A to. .. .Prymas dowodził armią ?????
A_L (2020.09.28)
@A_L - "Prymas dowodził armią ?"- A nie miał wpływu, i dziś też nie ma?
(2020.09.28)
@A_L - "Prymas dowodził armią?"Ale na praktycznie każdej defiladzie stał na trybunie, hehe
(2020.09.28)
Powrót do komentarzy