UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzięki wam uczniowie a ten z P O i PSL i SLD to powinni się wstydzić że gawno organizują. Ci uczniowie są świetni razem z wychowawcą.


Anuluj