Wybrany wątek opinii

Jak dobrze że mam porody z głowy i udało mi się rodzić w super warunkach na Żeromskiego. Ale córkę trzeba będzie stad wywieżć żeby rodziła w innym mieście - byle nie w wojewódzkim
(2020.09.18)
tak yhy
(2020.09.18)
Powrót do komentarzy