Wybrany wątek opinii
Jak dobrze że mam porody z głowy i udało mi się rodzić w super warunkach na Żeromskiego. Ale córkę trzeba będzie stad wywieżć żeby rodziła w innym mieście - byle nie w wojewódzkim
Do moderacji
Odpowiedz
31
4
tak yhy
Do moderacji
Odpowiedz
0
1