UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak dobrze że mam porody z głowy i udało mi się rodzić w super warunkach na Żeromskiego. Ale córkę trzeba będzie stad wywieżć żeby rodziła w innym mieście - byle nie w wojewódzkim


Anuluj