UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szkoda że ci wszyscy mistrzowie gospodarki i projektanci inwestycji się nie podpisują. A nie chcecie aby krytego toru narciarskiego - to się da zrobić, jest taki w Dubaju i nie tylko.

mampomysła

Anuluj