UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
No i widzicie, "firmie "bardziej (opłacało się ?)zdemontować urządzenia i wywieźć na złom niż odsprzedać miastu po cenie złomu - to taki pies ogrodnika. Nie dałbym ani złotówki za to co pozostało -niech zostawią teren taki jaki zastali.
ogrodnik psa