UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i widzicie, "firmie "bardziej (opłacało się ?)zdemontować urządzenia i wywieźć na złom niż odsprzedać miastu po cenie złomu - to taki pies ogrodnika. Nie dałbym ani złotówki za to co pozostało -niech zostawią teren taki jaki zastali.
ogrodnik psa