UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i widzicie, "firmie "bardziej (opłacało się ?)zdemontować urządzenia i wywieźć na złom niż odsprzedać miastu po cenie złomu - to taki pies ogrodnika. Nie dałbym ani złotówki za to co pozostało -niech zostawią teren taki jaki zastali.

ogrodnik psa

Anuluj