UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To początek czyszczenia dna planowanej "zatoki ścieku bałtyckiego", za 50 lat będzie trudno odzyskać złom zalegający 1,5 m pod taflą fekalno-iperytowej zupy. Ktoś ma głowę na karku.
To początek czyszczenia dna planowanej "zatoki ścieku bałtyckiego", za 50 lat będzie trudno odzyskać złom zalegający 1,5 m pod taflą fekalno-iperytowej zupy. Ktoś ma głowę na karku.