A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tak jak basen odkryty padł tak i teraz Góra Chrobrego. Tak będzie dopóki będzie tu rządzić po im nic się nie opłaca. Niestety prezydent naszego miasta dba tylko o własne interesy. Tylko sprzedaje ostatnie dostępne tereny budowlane w tym roku a w zeszłym roku nawet jedna oddał w prezeńcie. Brawo po
A tam zrobią luksusowe apartamenty
Zainteresowany
Tak, właśnie. Trzeba jeździć i prosić i czapkować. .. Ale trzeba kochać miasto i chcieć
Po co wydali te 346 000 PLN ? Niech sobie firma zabiera te chodniki i zbiornik retencyjny i zarośnięty parking. ..
Czuć w powietrzu potrzebę zmiany/ widać obecni włodarze nie maja pomysłu na nasze miasto. Potrzebna jest świetność. Wielka Szoda dla Elbląga