UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ten kto to pozwolił zdemontować i złomować powinien trafić pod osąd nie sadu ale ludzi mieszkańców Elbląga i podejrzewam ze cało by nie wyszedł zrobic cos dla elblążan i potem pozwolić zaorać z ziemią brak słów

Patologia ratusza