A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Górą powinni zarządzać pospołu; komentatorka zagrodowa Maria i Ratownik WOPR z Ełku. .
zawsze mogles kupic wyciag. ..
Na miejscu prezydenta Elbląga szukalbym chętnego na budowę Zajazdu na szczycie Gory Chrobrego oraz kolejki linowej z Chrobrego na Pomnik / Bis, oraz czym prędzej rozpoczął budowe Obwodnicy Wschodniej, ale krotką trasą, / od Lęczyckiej, przy nowej Straży Pożarnej, na tylach osiedla Przy Mlynie do Chrobrego / Sybiraków. /
Tragedia. .. .. brak słów.
Tak będzie do póki PSL będzie rządził mam nadzieję że kończy się ich władza. Nic w Elblągu się nie dzieje inne małe miasteczka są bardziej atrakcyjne a zapomniałem tylko ronda się buduje
a może zbudować obwodnice wschodnia przez góre chrobrego? a na samej górze jakieś restuaracje, punkt widokowy? dodatkowo infrastruktura dla rowerow. .hm. ..
Co jest karwasztwarzbarabasz z moim miastem
@Dani - I kiedy dotrze do tych mózgów ze tu nie rządzi PSL!
Jedna ławeczka już jest na szczycie. Prywatna ławeczka, ma swojego właściciela. Biada temu kto na niej usiądzie. ..
Nowe hasło wyborcze Wróblewskiego: Elbląg w likwidacji