UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten kto to pozwolił zdemontować i złomować powinien trafić pod osąd nie sadu ale ludzi mieszkańców Elbląga i podejrzewam ze cało by nie wyszedł zrobic cos dla elblążan i potem pozwolić zaorać z ziemią brak słów

Patologia ratusza

Anuluj