UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten kto to pozwolił zdemontować i złomować powinien trafić pod osąd nie sadu ale ludzi mieszkańców Elbląga i podejrzewam ze cało by nie wyszedł zrobic cos dla elblążan i potem pozwolić zaorać z ziemią brak słów
Patologia ratusza