UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie najlepiej wychodzi budowa super markietów w Elblągu i nic po za tym nie mamy dobrego gospodarza najlepiej oddamy wszystko Olsztynowi
Nie najlepiej wychodzi budowa super markietów w Elblągu i nic po za tym nie mamy dobrego gospodarza najlepiej oddamy wszystko Olsztynowi