UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie najlepiej wychodzi budowa super markietów w Elblągu i nic po za tym nie mamy dobrego gospodarza najlepiej oddamy wszystko Olsztynowi


Anuluj