UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Witam najlepiej wszystko zniszczyć nic nie robić tylko kasę brać taki mamy rząd i naszego Prezydenta. Naprawdę nic się nie dzieje w tym Elblągu jak by staneło w czasie gdzie indziej gdzieś inwestują basen przy dolince aż się chce płakać taki teren nie wykorzystany można by było zrobić zjerzdzalnie otwarty basen z wodą podgrzewaną jak gdzie indziej są a u nas nic. Góra chrobrego umiera a w zimie dużo ludzi się przewija przyjerzdza na narty