UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Witam najlepiej wszystko zniszczyć nic nie robić tylko kasę brać taki mamy rząd i naszego Prezydenta. Naprawdę nic się nie dzieje w tym Elblągu jak by staneło w czasie gdzie indziej gdzieś inwestują basen przy dolince aż się chce płakać taki teren nie wykorzystany można by było zrobić zjerzdzalnie otwarty basen z wodą podgrzewaną jak gdzie indziej są a u nas nic. Góra chrobrego umiera a w zimie dużo ludzi się przewija przyjerzdza na narty