UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@DNCHBWKG. - Drogi Gościu, to że ktoś nosi krótkie spodenki to chyba nie jakieś wykroczenie co??? Każdy nosi, co lubi nosić, z tym tylko, aby nie siał zgorszenia i obrzydzenia. Myślę, że nie powinieneś narzucać komuś, co ma nosić !!!!!