Wybrany wątek opinii

Impreza fajna. Szkoda tylko, że właściciele aut nie poczuli się do tego aby zaprezentować samochody i poszli sobie na stare miasto na tzw. "piwko". W tego typu imprezie raczej powinno się wyjść do ludzi. ..
Elaa (2020.09.06)
@Elaa - Nie na piwko tylko coś zjeść nie wszyscy latają na bateryjkach duracele
(2020.09.07)
Powrót do komentarzy