Wybrany wątek opinii
Impreza fajna. Szkoda tylko, że właściciele aut nie poczuli się do tego aby zaprezentować samochody i poszli sobie na stare miasto na tzw. "piwko". W tego typu imprezie raczej powinno się wyjść do ludzi. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
5
@Elaa - Nie na piwko tylko coś zjeść nie wszyscy latają na bateryjkach duracele
Do moderacji
Odpowiedz
1
0