UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Impreza fajna. Szkoda tylko, że właściciele aut nie poczuli się do tego aby zaprezentować samochody i poszli sobie na stare miasto na tzw. "piwko". W tego typu imprezie raczej powinno się wyjść do ludzi. ..
Elaa