UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@DNCHBWKG. - Drogi Gościu, to że ktoś nosi krótkie spodenki to chyba nie jakieś wykroczenie co??? Każdy nosi, co lubi nosić, z tym tylko, aby nie siał zgorszenia i obrzydzenia. Myślę, że nie powinieneś narzucać komuś, co ma nosić !!!!!