UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To wytłumacz, dlaczego tak dużo jest wypadków właśnie na terenach wiejskich, a poza tym, dlaczego tak wielu piratów drogowych i poj. .ów??? Jadąc terenami podelbląskich miejscowości jeszcze nigdy nie spotkałem się z przypadkiem, żeby każdy kierowca jechać poprawnie a ściśle mówiąc zgodnie z przepisami. Raczej nie wybielałbym Policji, bo na to nie zasługują w przypadku terenów wiejskich - zbyt dużo jest młodych idio. ów na drogach w autach typu VW passat (najczęściej), VW Golf itp.