A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Te polo bylo warte tyle co stary rower.
Nalewki i mokry asfalt to gotowe nieszczescie. .. Zdrowia zycze
Tylko idiota ocenia ludzi po tym czy pochodzi ze wsi czy z miasta.
@Ygvh - I tylko idiota ocenia ludzi po tym, czym jeździ.