Wybrany wątek opinii
Na wsiach tak się jeździ, albo po drzewach albo po rowach melioracyjnych. Policja doskonale to wie i co? I nic nie robią, wciąż ta sama bajka. Na wsi słychać tylko piski opon i jazda na tzw. pełnym gazie. Niestety nie ma komu tego powstrzymać, zresztą jak zawsze !
Do moderacji
Odpowiedz
13
25
@surmek - Zapraszam do Raczek to zobaczysz jak często Policja kontroluje prędkość poprzez stałe pomiary oraz nieoznakowane BMW
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
To wytłumacz, dlaczego tak dużo jest wypadków właśnie na terenach wiejskich, a poza tym, dlaczego tak wielu piratów drogowych i poj. .ów??? Jadąc terenami podelbląskich miejscowości jeszcze nigdy nie spotkałem się z przypadkiem, żeby każdy kierowca jechać poprawnie a ściśle mówiąc zgodnie z przepisami. Raczej nie wybielałbym Policji, bo na to nie zasługują w przypadku terenów wiejskich - zbyt dużo jest młodych idio. ów na drogach w autach typu VW passat (najczęściej), VW Golf itp.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4