UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wieś już w akcji patrząc po wpisach i łapkach w dół. Wystarczy się przejechać na obrzeżach Elbląga, żeby sobie wyrobić zdanie. Zapraszam również na tereny wiejskie w weekendy późnym wieczorem albo w nocy.
Wieś już w akcji patrząc po wpisach i łapkach w dół. Wystarczy się przejechać na obrzeżach Elbląga, żeby sobie wyrobić zdanie. Zapraszam również na tereny wiejskie w weekendy późnym wieczorem albo w nocy.