UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wieś już w akcji patrząc po wpisach i łapkach w dół. Wystarczy się przejechać na obrzeżach Elbląga, żeby sobie wyrobić zdanie. Zapraszam również na tereny wiejskie w weekendy późnym wieczorem albo w nocy.


Anuluj