UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ggrzechu - Nie po to były postawione płoty by robić w nich dziury. Robotnicy powinni zrobić kładki od razu i nie byłoby problemu

Wstydmizawas

Anuluj