UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ggrzechu - Nie po to były postawione płoty by robić w nich dziury. Robotnicy powinni zrobić kładki od razu i nie byłoby problemu
Wstydmizawas
@Ggrzechu - Nie po to były postawione płoty by robić w nich dziury. Robotnicy powinni zrobić kładki od razu i nie byłoby problemu
Wstydmizawas