UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A może ktoś sprawdzi czy te płotki i ogrodzenia są legalnie postawione. Jaki problem zobić dziure w tym ogrodzeniu i bezpiecznie sie przemieszczać. Tym bardziej że powinien być dostęp do budynku. Ogrodzenie po sam chodnik a parkowanie aut na nim, mimo posiadania garaży od strony podwórka.

Ggrzechu