UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy choćby jedna osoba która tu pisze komentarze mieszka na tej ulicy? Czy wy wszyscy piszący te bzdurne komentarze chcielibyście z własnego mieszkania wychodzić przez płot? chyba nie. Nawet młody człowiek nie chciał by. Czy zastanowiliście się, że na tej ulicy mieszkają strarsze osoby lub niepełnosprawne? Albo też z innymi schorzeniami? Zdrowy młody człowiek nie chce skakać przez płot chociaż może. Czy taki pracownik który kopie dziury przed klatką nie ma mózgu żeby położyć deski przed klatką by ludzie mogli wyjść z domu jak ludzie? Może i ktoś roszczeniowy napisał list do redakcji, ale miał rację. Weźcie wy się wszyscy ogarnijcie.

Wstydmizawas