Wybrany wątek opinii
A może ktoś sprawdzi czy te płotki i ogrodzenia są legalnie postawione. Jaki problem zobić dziure w tym ogrodzeniu i bezpiecznie sie przemieszczać. Tym bardziej że powinien być dostęp do budynku. Ogrodzenie po sam chodnik a parkowanie aut na nim, mimo posiadania garaży od strony podwórka.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Ggrzechu - Nie po to były postawione płoty by robić w nich dziury. Robotnicy powinni zrobić kładki od razu i nie byłoby problemu
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Wstydmizawas - Postawione są nielegalnie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0