Wybrany wątek opinii

A może ktoś sprawdzi czy te płotki i ogrodzenia są legalnie postawione. Jaki problem zobić dziure w tym ogrodzeniu i bezpiecznie sie przemieszczać. Tym bardziej że powinien być dostęp do budynku. Ogrodzenie po sam chodnik a parkowanie aut na nim, mimo posiadania garaży od strony podwórka.
Ggrzechu (2020.09.05)
@Ggrzechu - Nie po to były postawione płoty by robić w nich dziury. Robotnicy powinni zrobić kładki od razu i nie byłoby problemu
Wstydmizawas (2020.09.05)
@Wstydmizawas - Postawione są nielegalnie.
spec (2020.09.05)
Powrót do komentarzy