UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może ktoś sprawdzi czy te płotki i ogrodzenia są legalnie postawione. Jaki problem zobić dziure w tym ogrodzeniu i bezpiecznie sie przemieszczać. Tym bardziej że powinien być dostęp do budynku. Ogrodzenie po sam chodnik a parkowanie aut na nim, mimo posiadania garaży od strony podwórka.

Ggrzechu

Anuluj