UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgadzam się! Ogródeczki, altaneczki, trawniczka, a parking na ulicy! I jeszcze maja tupet socjaliści komunistyczni narzekać?! HA TFU!

Japetto

Anuluj