UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PROBLEM toniemy z Wami!!!! Bo na terenie wspólnoty macie ogródeczek, trawniczka, a parking robicie sobie z chodników i ulicy!!!!

Gosc888022

Anuluj