UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I miało być zamontowane pionowe oznakowanie ograniczające prędkość pojazdów w godz. 22-6 do tej pory rak. Czy urzędujący czekają na tragiczny wypadek z opisem w internecie? Czy ta i westycja jest dokończona na ul. MONIUSZKI?

Pablozen