54
01.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ciasta i rozwiązania drogowe z lat komuny. Most powinien być szeroki, ulice też Miejsca jest dosyć by to zrobić. Do roboty weźcie się itzecady z U M ratusza. A nie zamknięci jak w ulu.
(2020.09.01)

info

8  
  3
Ooo jest miastowy, całe szczęście, że NE pięknie jeżdżą
True (2020.09.01)
@Piekarz - No skoro z tej myjni wyjeżdża się w prawo w stronę miasta, to napiszę tylko jedno. Oddaj prawo jazdy, bo strach takiego głąba na drodze spotkać
Ploterek (2020.09.01)
Jaka metropolia taka prowincja.
Mreck (2020.09.01)
uuuu, widzę trzy szkody całkowite. .. całe szczęście stacja recyklingu pojazdów niedaleko, 100m i w lewo
ASF (2020.09.01)
Ty człowieku uważasz, że rejestracja świadczy o czymkolwiek? Wiesz, że twój były prezydent też jest NEB? Wiesz ile ludzi z tego miasta się wyprowadza na wieś w okolice elbląga, bo większej zmiany nie odczuje? Cisza spokój, dom można wybudować w cenie mieszkań w Elblągu. Ilu Gdańszczan, Warszawiaków, Poznaniaków mieszka w okolicy Elbląg i ma NEBki? Wydaje Ci się, że elbląg to jest "miasto", gdzie w godzine przejdziesz w te i nazat - tak to wygląda :). Śmieszne, bardzo śmieszne :)
Tralala (2020.09.01)
Traszke się gościu pohamuj miejska wszo
(2020.09.01)
@ASF - Nie brałby lawety nie z kasacji pojazdów. Ta nieopodal nie ma takowej.
(2020.09.01)
@ASF - Najpierw dwie wyceny szkód. Fakt faktem w tym przypadku wygląda to na całki.
(2020.09.01)
Bardzo dobrze, szybciej, szybciej! Selekcja naturalna, za wolno nie ma co!
(2020.09.01)

info

2  
  0