A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kupię Skodę na części
obie mają, takie ułożenie miejsca, że i w jedną i drugą stronę 100m i w lewo; )
@Piekarz - Co Ty pieprzysz. To już w tym kraju nie wolno wykonać lewoskrętu. Nikt nikomu nie każe skręcić w lewo do miasta. Można pojechać w prawo i na rondzie zawrócić jak jest duże natężenie ruchu. Winny jest po prostu ten kierowca który nie zachował ostrożności w wymusił pierwszeństwo doprowadzając do wypadku a nie usytuowanie myjni.
@Miszczowie kierownicy w akcji - Czas lekarza odwiedzić, najlepiej specjaliste, bo nie jest dobrze z toba
brak słów. Pieprzycie, że NEBY do miasta wjechały? Jak Wam z butów słoma wystaje i wolę osobiście być NEBEM niż Amebą, jak większość komentujących. Chciałbym was zobaczyć za kółkiem Hamiltony
Tralala fiufiufiu. Znasz tych wszystkich warszawiaków i gdańszczan mieszkających w okolicy naszej metropolii? Może wiesz co ich tu ściągnęło? Łatwy biznesik czy może piękne blond Żuławianki?
@ASF - Jak to było w Muminkach? Papapapa papapapapama jest bliżej.
@Mietek podnietek - Łeb
Tam kiedyś Golf wpadł do rowu, woda w kabinie, lampy uszkodzone, wahacze i koła pogięte a Wydział Ruchu Drogowego oszczędził kierowcę nie zabierając dowodu rejestracyjnego. Powodem był przyjazd A. S. swoją lawetą.
@Ploterek - Malbork też jest miasto. Haha. .. Nie napisał w stronę jakiego miasta; )