Wybrany wątek opinii

Nie wiem kto dał zgodę na tą myjnie wyjazd fatalny skręcając w prawo w stronę miasta, duże natężenie ruchu, i mamy pierwszy i myślę że nie ostatni wypadek.
Piekarz (2020.09.01)
@Piekarz - No skoro z tej myjni wyjeżdża się w prawo w stronę miasta, to napiszę tylko jedno. Oddaj prawo jazdy, bo strach takiego głąba na drodze spotkać
Ploterek (2020.09.01)
@Piekarz - Co Ty pieprzysz. To już w tym kraju nie wolno wykonać lewoskrętu. Nikt nikomu nie każe skręcić w lewo do miasta. Można pojechać w prawo i na rondzie zawrócić jak jest duże natężenie ruchu. Winny jest po prostu ten kierowca który nie zachował ostrożności w wymusił pierwszeństwo doprowadzając do wypadku a nie usytuowanie myjni.
(2020.09.01)
@Ploterek - Malbork też jest miasto. Haha. .. Nie napisał w stronę jakiego miasta; )
(2020.09.01)
Ale krzyżackie.
(2020.09.01)
Powrót do komentarzy