UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ty człowieku uważasz, że rejestracja świadczy o czymkolwiek? Wiesz, że twój były prezydent też jest NEB? Wiesz ile ludzi z tego miasta się wyprowadza na wieś w okolice elbląga, bo większej zmiany nie odczuje? Cisza spokój, dom można wybudować w cenie mieszkań w Elblągu. Ilu Gdańszczan, Warszawiaków, Poznaniaków mieszka w okolicy Elbląg i ma NEBki? Wydaje Ci się, że elbląg to jest "miasto", gdzie w godzine przejdziesz w te i nazat - tak to wygląda :). Śmieszne, bardzo śmieszne :)
Tralala