Kolizja trzech aut na ul. Warszawskiej
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (1 września) około godz. 12.15 na ul. Warszawskiej doszło do kolizji opla, skody i volkswagena. Pasażerka podróżująca oplem została zabrana do szpitala na badania. Przez około godzinę ruch w miejscu zdarzenia odbywał się z utrudnieniami. Zobacz zdjęcia.