43
25.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@do rolnika - Rolnicy musza wszystko zglaszac nie moga dowolnie handlowac jajkami itp swini nie mozna trzymac dla siebie a ze markety mialy zarobek i wala w chemie do zarcia to juz ok. Nonsens. Biedni rolnicy.
(2020.08.25)
Ostatnio zbadano ponad 200 dzieci - wszystkie miały przekroczoną normę w organizmie trucizny pod nazwą Glifosat, którą rolnicy używają na polach w sposób nieodpowiedzialny. Tak to wygląda, oni dostają dopłaty po to, aby nas więcej truli.
(2020.08.25)
"markety mialy zarobek i wala w chemie "- A TO MARKETY NA POLACH ROZPYLAJĄ TRUCIZNĘ??? CIEKAWE??? Chory chyba jesteś skoro tak piszesz !!!
(2020.08.25)
ZALEGALIZOWAĆ I OPODATKOWAĆ! Kto mańkuci ten kipi, a podatki zasila budżet!
Gosc3228 (2020.08.25)
To dwa przestępstwa, skarbowe o dużej skali i narkotyki to o jakich zwolnieniach i poręczeniach mówimy.
(2020.08.25)

info

5  
  1
@Gosc3228 - Podatki ? a kto im za czyja kasę leczy narkomanów ? Oczywiście na rachunek NFZ czyli nas wszystkich. Skutki alkoholizmu i narkomanii powinny być wyłączone ze świadczeń NFZ.
(2020.08.25)
jak szukacie prawdziwych to najlepiej Warszawa ul. Wiejska, jakby nie było to ul. Nowogrodzka
(2020.08.25)

info

12  
  4
"inteligentni rolnicy roundoupem(którego glifosat to glowny skladnik)pryskaja pszenice i inne zboża aby nie kiełkowała w silosach. .. nic tylko kasa, a ze za kilka lat beda wszyscy zdychac na raka to malo wazne.
AntyRolas (2020.08.25)
@AntyRolas - A później mamy zdrowy olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia; )
(2020.08.25)
@AntyRolas - nikt nie pryska pszenicy round upem.
(2020.08.25)