UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gosc3228 - Podatki ? a kto im za czyja kasę leczy narkomanów ? Oczywiście na rachunek NFZ czyli nas wszystkich. Skutki alkoholizmu i narkomanii powinny być wyłączone ze świadczeń NFZ.


Anuluj