UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Gosc3228 - Podatki ? a kto im za czyja kasę leczy narkomanów ? Oczywiście na rachunek NFZ czyli nas wszystkich. Skutki alkoholizmu i narkomanii powinny być wyłączone ze świadczeń NFZ.
@Gosc3228 - Podatki ? a kto im za czyja kasę leczy narkomanów ? Oczywiście na rachunek NFZ czyli nas wszystkich. Skutki alkoholizmu i narkomanii powinny być wyłączone ze świadczeń NFZ.