43
25.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak ktoś płaci składki zdrowotne to nawet jak jest alkoholikiem czy narkomanem ma prawo do leczenie, w innym wypadku powinni mu zwrócić co zapłacił.
(2020.08.25)
A z czego ludzie mają teraz żyć?
(2020.08.25)

info

3  
  3
@do rolnika - te dopłaty to grosze w stosunku to wymagań UE, jak mały plastikowy korek do chłodni na mleko kosztuje ponad 100 zł, bo jakiś certyfikat musi mieć. Wybudowanie obory na 50 krów to koszt ok 1 miliona złotych, Dobra krowa da na rok z 7000- 8000 kg mleka, przy cenie 1,30-1,35 i kosztach ok 1 zł na każdy litr to wiele lat trzeba na to pracować, aby się zwróciło. Za certyfikaty i atesty trzeba płacić.
Zen (2020.08.25)
Dac mu łyżkę i 1 litr wody i niech zezre wszystko. Taka powinna być kara.
(2020.08.25)

info

5  
  4
politycy zadluzyli panstwo i lataja dziure budżetowa akcyzami pod pozorem dbania o zdrowie, a obywatel ucieka sie do lamania prawa, co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie
(2020.08.25)

info

7  
  3
nie kradnij władza nie lubi konkurencji
(2020.08.25)

info

8  
  0
tak będzie, maku już od dawna nie można siać, w tytoniu są jakieś kontrole, pisma, sprawozdania o ilości, to po co to robić i jeszcze mieć służby na karku.
(2020.08.25)
w ten sposób zniszczą dział produkcji tytoniu w Polsce, tak jak kiedyś zniszczyli produkcję maku i konopii.
(2020.08.25)
Czy to z tego powodu darek się powiesił.
Junling (2020.08.25)
@Zen - Biedni ci rolnicy, co Zen? Tylko głupi uwierzą w biedę rolników, którzy bogacą się na potęgę, oczywiście cudzym kosztem. Dostają dopłaty i co mamy warzywa, owoce i inne artykuły pośrednie oraz bezpośrednie tańsze????? Drożyzna jak nigdy wcześniej, alecjedno wiem, czym więcej dopłat dostają tym droższe wszystko jest na rynkach w sklepach itp.
(2020.08.25)