Wybrany wątek opinii
ZALEGALIZOWAĆ I OPODATKOWAĆ!
Kto mańkuci ten kipi, a podatki zasila budżet!
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@Gosc3228 - Podatki ? a kto im za czyja kasę leczy narkomanów ? Oczywiście na rachunek NFZ czyli nas wszystkich. Skutki alkoholizmu i narkomanii powinny być wyłączone ze świadczeń NFZ.
Do moderacji
Odpowiedz
9
3
Jak ktoś płaci składki zdrowotne to nawet jak jest alkoholikiem czy narkomanem ma prawo do leczenie, w innym wypadku powinni mu zwrócić co zapłacił.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4