Wybrany wątek opinii

ZALEGALIZOWAĆ I OPODATKOWAĆ! Kto mańkuci ten kipi, a podatki zasila budżet!
Gosc3228 (2020.08.25)
@Gosc3228 - Podatki ? a kto im za czyja kasę leczy narkomanów ? Oczywiście na rachunek NFZ czyli nas wszystkich. Skutki alkoholizmu i narkomanii powinny być wyłączone ze świadczeń NFZ.
(2020.08.25)
Jak ktoś płaci składki zdrowotne to nawet jak jest alkoholikiem czy narkomanem ma prawo do leczenie, w innym wypadku powinni mu zwrócić co zapłacił.
(2020.08.25)
Powrót do komentarzy