UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@do rolnika - Rolnicy musza wszystko zglaszac nie moga dowolnie handlowac jajkami itp swini nie mozna trzymac dla siebie a ze markety mialy zarobek i wala w chemie do zarcia to juz ok. Nonsens. Biedni rolnicy.