UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@do rolnika - Rolnicy musza wszystko zglaszac nie moga dowolnie handlowac jajkami itp swini nie mozna trzymac dla siebie a ze markety mialy zarobek i wala w chemie do zarcia to juz ok. Nonsens. Biedni rolnicy.