UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@do rolnika - Rolnicy musza wszystko zglaszac nie moga dowolnie handlowac jajkami itp swini nie mozna trzymac dla siebie a ze markety mialy zarobek i wala w chemie do zarcia to juz ok. Nonsens. Biedni rolnicy.


Anuluj