A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Trener do zwolnienia. Jeszcze w mazak na wyjeździe i koniec kariery.
A ja to bym zmienił trenera, wszedł drugi raz to tej samej rzeki i tyle w temacie
takiego wstydu dawno w Elblagu nie bylo, calkowita przebudowa druzyny i jak widac ktos nie ma pojecia o pilce noznej. .. .
@Berol - Tu się z Panem zgodzę. Wtedy Concordia miała drużynę i trenera na poziomie. A Boros się nadaje do niczego. Żałowali chłopcom i trenerowi kasy więc wszyscy odeszli. I zatrudni pseudo trenera. Już Olimpie kiedyś tak rozłożył. Więc o czym to świadczy Pan B nie ma pojęcia o prowadzeniu żadnego klubu. Jak najszybciej powinni go zwolnić.
Kibice Olimpii. Czuję że podobnie po 3 kolejkach może być w naszym przypadku.
ahhahahahaha
yyyyyhahhhhaaaaa, yhahahahayhhhhh
Mam nadzieje ze Łukasz Nadolny przyjmie przeprosiny prezesa i wroci ratowac Concordie.
wstyd na to patrzec, gra bez ładu i składu, trener nie panuje nad niczym, tylko pustym wzrokiem patrzy na to co sie dzieje. Naprawde smutny koniec kariery Panie trenerze, myśle, że czas dać sobie spokój z piłką, sam Pan widzi efekty, uratował pan Zatoke Braniewo swoim odejściem, natomiast strasznie pogrążył pan Concordie, jaki był w tym cel?
nie chce tu punktowac nadolnemu, ale co by nie powiedziec, za niego concordia zyskała, odzyskała kibiców, miło było popatrzeć na gre piłkarzy, w klubie bez przerwy coś się działo, wszystko szło w innym kierunku, nie wiem co się stało i dlaczego?, ale tak radykalna zmiana nie była potrzebna. Teraz odbudować zepół, gdy liga już trwa, naprawdę będzie ciężko. .. ..