UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Berol - Tu się z Panem zgodzę. Wtedy Concordia miała drużynę i trenera na poziomie. A Boros się nadaje do niczego. Żałowali chłopcom i trenerowi kasy więc wszyscy odeszli. I zatrudni pseudo trenera. Już Olimpie kiedyś tak rozłożył. Więc o czym to świadczy Pan B nie ma pojęcia o prowadzeniu żadnego klubu. Jak najszybciej powinni go zwolnić.