UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nie chce tu punktowac nadolnemu, ale co by nie powiedziec, za niego concordia zyskała, odzyskała kibiców, miło było popatrzeć na gre piłkarzy, w klubie bez przerwy coś się działo, wszystko szło w innym kierunku, nie wiem co się stało i dlaczego?, ale tak radykalna zmiana nie była potrzebna. Teraz odbudować zepół, gdy liga już trwa, naprawdę będzie ciężko. .. ..

kilek