32
22.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jezeli trener nie umie ogarnac pilkarzy, nie ma pojecia o przygotowaniu zespołu i zapanowaniu nad ta bezsensowna bieganina piłkarzy, to niestety choćby tu piłkarzy z ekstraklasy ściągneli to nic z tego nie będzie. .. ..
prys (2020.08.24)

info

0  
  0
Panie Boros chyba podanie się do dymisji to najbardziej honorowa sprawa ?
kaps (2020.08.24)

info

0  
  0