A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jezeli trener nie umie ogarnac pilkarzy, nie ma pojecia o przygotowaniu zespołu i zapanowaniu nad ta bezsensowna bieganina piłkarzy, to niestety choćby tu piłkarzy z ekstraklasy ściągneli to nic z tego nie będzie. .. ..
Panie Boros chyba podanie się do dymisji to najbardziej honorowa sprawa ?