UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie chce tu punktowac nadolnemu, ale co by nie powiedziec, za niego concordia zyskała, odzyskała kibiców, miło było popatrzeć na gre piłkarzy, w klubie bez przerwy coś się działo, wszystko szło w innym kierunku, nie wiem co się stało i dlaczego?, ale tak radykalna zmiana nie była potrzebna. Teraz odbudować zepół, gdy liga już trwa, naprawdę będzie ciężko. .. ..

kilek

Anuluj