A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
twierdza zdobyta bez problemu. .. ..
Ta drużyna z Krakusa przegrywa bo w składzie nie ma murzyna
Bojas to już nie ten bojas
Cała Concordia w tej chwili to chaos
Ale bagno. ..
Boros kiedy ostatnio wygrałeś mecz?. .. hmm. .. Ja też już nie pamiętam. ..
Ci najbardziej pochyleni nad losem Concordii to tzw kibice Olimpii. Zaraz zaczną sie rozgrywki z udziałem tej potęgi i nie trzeba być magikiem żeby wiedzieć co będzie. Zobaczymy czy będzie wam miło czytać o miękkich fajach, kondonach itd pod adresem waszych bohaterów.
Tak ich przygotował do sezonu trener Adam. ..
Ktoś już wcześniej napisał, że Concordię może "uratować"duet Wiercioch i Waga, to oni mają "potencjał"panie prezesie.
Jaki dyrektor klubu takie wyniki, burek nigdy nie zarobił nawet złotówki, wszystko co ma dostał, nie wiadomo dlaczego i za co.
Aż było miło patrzeć dwa lata temu jak graja, chłopaki niestety z tamtego składu została garstka praktycznie nikt, to jest zupełnie nowy zespół niestety gorszy od swoich poprzedników