UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wstyd na to patrzec, gra bez ładu i składu, trener nie panuje nad niczym, tylko pustym wzrokiem patrzy na to co sie dzieje. Naprawde smutny koniec kariery Panie trenerze, myśle, że czas dać sobie spokój z piłką, sam Pan widzi efekty, uratował pan Zatoke Braniewo swoim odejściem, natomiast strasznie pogrążył pan Concordie, jaki był w tym cel?
bezk