Dachowanie i kolizja w Nowym Dworze Elbląskim

32
22.08.2020
Dachowanie i kolizja w Nowym Dworze Elbląskim
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (22 sierpnia) w Nowym Dworze Elbląskim doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Przed godz. 18 doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych, a dwie godziny później, tuż za miejscowością, do dachowania busa. Na szczęście w obu przypadkach nikt nie został poważnie ranny. Zobacz więcej zdjęć.

Do poważniejszego zdarzenia doszło przed godz. 20 pod Nowym Dworem Elbląskim. Jak dowiedzieliśmy się od pracujących na miejscu policjantów, 43-letni kierowca jadąc w kierunku Elbląga najprawdopodobniej zasnął za kierownicą busa i zjechał z drogi, gdzie auto przekoziołkowało i zatrzymało się na boku. Kierowca został ranny w głowę, pogotowie zabrało go na dalsze badania do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
   Dwie godziny wcześniej w samej miejscowości doszło do kolizji między nissanem a fordem. Ratownicy pogotowia przebadali uczestników zdarzenia, na szczęście nikomu się nic nie stało. Całe zdarzenie zakończyło się mandatem karnym.
   W wyniku obu zdarzeń na drodze w kierunku Malborka występowały utrudnienia w ruchu.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Możecie mnie minusowa, ale chce to powiedzieć głośno. GDDKiA to mordercy urzędowi mający krew na rękach wielu kierowców. Droga krajowa o takim natężeniu ruchu powinna być 4 pasmowa, przewidywalna, bezkolizyjna i bezpieczna. Ten kierowca miał dziś wiele szczęścia, że jego samochód bezwładnie nie wjechał w innego uczestnika ruchu, czy drzewo. Gdyby ta sytuacja miała miejsce na drodze ekspresowej to jedyne samochód wpadłby na barierki i dużych szkód by nie było. Raz jeszcze apeluję o wstrzymanie inwestycji „prostowania zakrętów” i wybudowania bezpiecznej i bezkolizyjnej drogi klasy S, bo nasz region zasługuje na rozwój, a MY- jego mieszkańcy na bezpieczeństwo!
Godność człowieka to bezpie (2020.08.22)
100% prawdy o budowie ekspresówki na trasie Malbork- Elbląg. Znam Zieloną Górę i Nową Sól jak własną kieszeń, mało co się tam działo. Rok po otwarciu S3,który połączył te miasta był taki BUM inwestycyjny, że aż miło. Chętniej firmy zaczęły współpracować między-miastami, zwiększył się ruch i liczba mieszkańców. GDDKiA, razem z obecną władza robią w konia region Warmi i Mazur aż miło! Wielu młodych pracy nie możne znaleźć, bo tu już mało która firma istnieje. Obudźcie się ludzie! Bez inwestycji nie ma dobrobytu!
Jan.h.k (2020.08.22)
@Godność człowieka to bezpie - Nie ma kasy bo potrzebna na przekop
NICKolas (2020.08.22)
@NICKolas - Na +500,socjal ważniejszy niż inwestycje na rozwój kraju.
Jjrr (2020.08.22)
Lukas Sant the Gloc od Labandidy popiera posty za s22
Byniooo (2020.08.22)

info

6  
  0
@Godność człowieka to bezpie - Inwestuja w stolki dla nowych ur😆zednikow epec epgk ratusz wszedzie tez rady nadzorcze a po co. ????to marnowanie kasy. A ustawa mowi o racjonalnym i oszczednym wydawaniu pieniedzy spolecznych. Lamanie prawa w majestacie prawa.
(2020.08.22)
Takie miasto jaka wladza 😡😢😴
(2020.08.22)
Idiota!
Opus (2020.08.22)

info

5  
  3
@Godność człowieka to bezpie - minusują Cię staruchy, które za komuny swoją młodość spędziły na staniu w kolejce za pomarańczami, a teraz mówią, ze wiedza co to życie. Im dziurawe drogi wystarcza, bo to nie ma godności człowieka; )
Joanna.jj (2020.08.22)
zapomnieliscie ocenzurowac nr rejestracyjny busa, tak ogolnie to wgle po co je zaslaniacie. .. ze jakis wladek mial wypadek, robicie tajemnice
(2020.08.22)

info

2  
  0