Wybrany wątek opinii

Możecie mnie minusowa, ale chce to powiedzieć głośno. GDDKiA to mordercy urzędowi mający krew na rękach wielu kierowców. Droga krajowa o takim natężeniu ruchu powinna być 4 pasmowa, przewidywalna, bezkolizyjna i bezpieczna. Ten kierowca miał dziś wiele szczęścia, że jego samochód bezwładnie nie wjechał w innego uczestnika ruchu, czy drzewo. Gdyby ta sytuacja miała miejsce na drodze ekspresowej to jedyne samochód wpadłby na barierki i dużych szkód by nie było. Raz jeszcze apeluję o wstrzymanie inwestycji „prostowania zakrętów” i wybudowania bezpiecznej i bezkolizyjnej drogi klasy S, bo nasz region zasługuje na rozwój, a MY- jego mieszkańcy na bezpieczeństwo!
Godność człowieka to bezpie (2020.08.22)
@Godność człowieka to bezpie - Nie ma kasy bo potrzebna na przekop
NICKolas (2020.08.22)
@NICKolas - Na +500,socjal ważniejszy niż inwestycje na rozwój kraju.
Jjrr (2020.08.22)
@Godność człowieka to bezpie - Inwestuja w stolki dla nowych ur😆zednikow epec epgk ratusz wszedzie tez rady nadzorcze a po co. ????to marnowanie kasy. A ustawa mowi o racjonalnym i oszczednym wydawaniu pieniedzy spolecznych. Lamanie prawa w majestacie prawa.
(2020.08.22)
@Godność człowieka to bezpie - minusują Cię staruchy, które za komuny swoją młodość spędziły na staniu w kolejce za pomarańczami, a teraz mówią, ze wiedza co to życie. Im dziurawe drogi wystarcza, bo to nie ma godności człowieka; )
Joanna.jj (2020.08.22)
@Godność człowieka to bezpie - A jak na drodze expresowej by zasną i przed barierkami by zdjął golfa z trójką dzieci to co byś napisał? Kto wtedy był by mordercą?
Zielarski (2020.08.23)
@Godność człowieka to bezpie - Lanart bud
(2020.08.23)
@Joanna.jj - Ty za. .. ana szm. .o to dzięki tynm jak napisałaś "staruchom"dziś nie musisz stać w kolejce po pomarańcze. Gdyby nie walka i opór tych "staruchów"miała byś dziś w Polsce drugą Białoruś suko.
(2020.08.23)
A ten zabytek z tablicą informacyjną to Ukraińcy remontują.
(2020.08.23)
Ta żółta na ogrodzeniu.
(2020.08.23)
@Godność człowieka to bezpie - Wg mni i 10 pasow za malo bedzie dla polskich kierowców. Zawsze znajdzie się taki ktoremu będzie sie spieszyć
Gość 12 (2020.08.24)
Powrót do komentarzy